yardım merkezi

Fatura ve Fiyatlandırma

Inspakt üyesi olmak için herhangi bir ücret ödemeli miyim?

Hayır, Inspakt'ta bir üyelik oluşturmak için herhangi bir ücret ödenmesine gerek yoktur.

Inspakt'ın fiyatlandırma politikası nedir?

Inspakt, kullanım tabanlı fiyatlandırma hizmeti verir. Kullanıcılara hesaplarına yükledikleri bakiyelerle işlem yapma imkanı sunuyoruz. Ancak, standart hacim indirimlerine ek olarak daha büyük indirimli fiyatlarla Inspakt kullanmak için aylık abonelik taahhüdünde bulunmak mümkündür.

Kullanım tabanlı fiyatlandırma sistemi nasıl çalışır?

Kullanım bazlı fiyatlandırma (yani, kullanıldıkça öde) sistemi, Inspakt hesabınızda tanımladığınız karta bakiye yükler ve yaptığınız işlem maliyetine göre bu bakiyeyi kullanır. Böylece kullanıcılar, aylık abonelik yerine hesaplarına yükledikleri kredilerle planları çerçevesinde işlem yapabilirler.

Kullanım bazlı fiyatlandırma sistemi kullanırken bir fatura alacak mıyım?

Evet, kullanım bazlı fiyatlandırmada her yükleme için fatura düzenlenir. Hesabınıza bakiye yükledikten sonra, işlem faturanız e-posta adresinize gönderilir. İsterseniz faturanızı PDF formatında indirebilirsiniz.

Fiyatlara vergiler dahil mi? Vergi miktarını belirleyen faktörler nelerdir?

Hayır, fiyatlara vergiler dahil değildir. Vergi tutarını belirleyen faktörler ülkeye göre değişir.

Üyeliğim başladığında hesabıma herhangi bir bakiye dahil olacak mı?

Evet. Inspakt'a üye olduğunuzda, yeni kullanıcılar için ücretsiz krediler belirlenir. Hesabınızdaki ücretsiz kredilerle belge oluşturabilir, dijital biyometrik imzalar kullanarak belgelerinizi imzalatabilir ve insanlarla paylaşabilirsiniz.

Hesabımda tanımlanan ücretsiz kredilerle hangi işlemleri yapabilirim?

Inspakt'e üye olduğunuzda ve yeni bir üyelik oluşturduğunuzda, Inspakt tarafından hesabınıza ücretsiz krediler yüklenir. Bu ücretsiz kredilerle Inspakt tarafından sunulan tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Oluşturduğunuz şablonları kişilere doldurmaları veya imzalamaları için gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kredilerin bir son kullanma tarihi var mı?

Inspakt üyesi olduktan sonra hesabınızda tanımlanan ücretsiz kredilerle tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz kredilerin kullanım süresi yoktur. Kullanıcılar tanımlanan bakiyeyi istedikleri zaman kullanabilirler.

Inspakt hesabıma nasıl bakiye ekleyebilirim?

Inspakt hesabınıza bir kredi/banka kartıyla bakiye yükleyebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra yönetici paneline girerek fatura ekranını açın ve kredi kartı bilgilerinizi kaydedin. Daha sonra "Bakiye Ekle" butonuna tıklayarak istediğiniz bakiye tutarını yazarak hızlıca bakiye yükleyebilirsiniz. Bakiye yükleme konusunda sorun yaşamanız durumunda lütfen canlı destek ile iletişime geçin.

Sanal kart ile bakiye yükleyebilir miyim?

Evet. Sanal kartınızla yüklemek istediğiniz tutarı karşılayacak yeterli bir bakiyeniz varsa, bakiyenizi sanal kartınızla bakiye yükleyebilirsiniz.

Promosyon Kodu ile hesabıma nasıl bakiye ekleyebilirim?

Inspakt'e giriş yaptıktan sonra, yönetici paneline girin ve Fatura sekmesini açın. Bir Promosyon kodu ile işlem yapmak istiyorsanız, "Bakiye Ekle" butonuna tıklayın ve Promosyon Kodu sekmesine geçin. Kodunuzu açılır alandaki alana yazarak hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Otomatik Yükleme özelliği nasıl çalışır?

Inspakt'ta, hesap bakiyeniz belirli bir tutarın altına düştüğünde otomatik ödeme emri vererek kaydettiğiniz bir ödeme yönetemiyle ödeme yapmanıza Otomatik Yenileme denir. Önceden belirlediğiniz tutar, bu talimatı verdiğinizde kartınızdan çekilir ve Inspakt bakiyenize eklenir. Otomatik Yenileme ile Inspakt deneyiminize kesintisiz devam edebilirsiniz.

Taahüt edilmiş kullanım indirimlerinden nasıl faydalanabilirim?

Aylık kullanımınız konusunda bir tahminine sahipseniz ve fiyatlarda indirim istiyorsanız, taahhütlü kullanım planına geçiş yapabilirsiniz. İşlemi başlatmak için support@inspakt.com adresine bir e-posta gönderebilir veya canlı sohbet üzerinden destek ekibimize danışabilirsiniz.

Çek ile ödeme yapabilir miyim?

Evet. Daha fazla bilgi için support@inspakt.com adresine e-posta gönderebilir veya web sitemizdeki canlı sohbet aracılığıyla destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Inspakt hesabımda tanımlı olan kartımı nasıl silebilirim?

Inspakt hesabınıza giriş yaptıktan sonra yönetici panelindeki Fatura sayfasına giderek tanımlı olan kredi kartlarınızı görebilirsiniz. Silmek istediğiniz kredi kartını seçtikten sonra altında belirecek olan "Sil" butonuna tıklayarak kartı silebilirsiniz.

Inspakt hesabımda tanımlı olan kredi kartını nasıl güncelleyebilirim?

Inspakt hesabınıza giriş yaptıktan sonra, yönetici panelinizdeki fatura bölümüne girerek tanımlı kredi kartlarınızı görebilirsiniz. Burada güncellemek istediğiniz kredi kartını seçerek kart bilgilerini değiştirebilirsiniz.

Farklı para birimleriyle hesabıma bakiye yükleyebilir veya promosyon kodu alabilir miyim?

Hesabınızın ait olduğu para birimi ile bakiye yükleyebilir ve promosyon kodunu kullanabilirsiniz. Hesabınız Türk Lirası olarak tanımlandıysa, TL ile işlem yapabilirsiniz; dolar olarak belirlenmişse, USD ile işlem yapabilirsiniz. Şirketinizin ülkesine göre bu tanımlama işlemi Inspakt tarafından otomatik olarak yapılmaktadır.

Hesabıma bakiye yüklemezsem hesabım askıya alınır mı?

Hayır. Inspakt hesabınıza yüklediğiniz bakiyeleri kullanma süreniz için bir zaman sınırı yoktur. Hesabınıza bakiye yüklemediğinizde hesabınız askıya alınmaz. Şablonlarınıza ve belgelerinize istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Eğer hesap bakiyeniz sıfıra düşerse ne olur?

Inspakt hesabınızda bakiyeniz tükenirse, hesabınız kapatılmaz veya önceden oluşturduğunuz şablonlar ve belgeler silinmez. Bakiyeniz tükendiğinde, yeni bir belge oluşturamaz ve dijital biyometrik imzalar talep edemezsiniz.

Kullanılmayan bakiyeye ne olur?

Inspakt hesabınızda kullanmadığınız bakiyeler gelecekteki herhangi bir kullanım için hesabınızda güvenli bir şekilde saklanır. Inspakt hesabınızın askıya alınması gibi bir uygulamamız yoktur.

Geçmişte oluşturduğum belgeler için ödediğim ücretleri nasıl görüntüleyebilirim?

Inspakt hesabınıza giriş yaptıktan sonra, yönetim panelindeki Faturalandırma formuna gidin. Faturalandırma sayfasında, kullanılan kredi kartı bilgileri, kalan bakiyeniz ve geçmişteki bakiye hareketleri görüntülenir. Önceki dönem işlemlerine girerek oluşturduğunuz belgelerin ücretlerini inceleyebilirsiniz.

Geçmişte yaptığım ödemeleri nerede görebilirim?

Inspakt hesabınıza giriş yaptıktan sonra, yönetici panelindeki Fatura formuna gidin. Kullandığınız kart bilgilerini, kalan bakiyenizi ve geçmişteki bakiye hareketlerinizi görebilirsiniz. Ödeme Geçmişi'ne girerek hangi tarihte ne kadar kredi eklediğinizi ve bakiye eklerken hangi kartı kullandığınızı görebilirsiniz.

Hesabımı dondurabilir miyim?

Hesabınızı dondurmak için lütfen destek ekibimizle iletişime geçin.

Hesabımı silmek için ne yapmam gerekiyor?

Eğer Inspakt hesabınızı silmek istiyorsanız, herhangi bir borcunuz olmamalı. Hesabınız silindikten sonra verilerinizi almak isteyen kullanıcılar destek ekibine bir ay içinde e-posta göndermeli. Aksi takdirde, verileriniz silinecektir.

Silinmiş hesabımda kalan bakiyeyi başka bir hesaba aktarabilir miyim?

Hayır, Inspakt hesabınızdaki bakiyeyi başka bir hesaba transfer edemezsiniz. Hesabınızla birlikte hesabınızdaki bakiye de silinir.