sektörler

Konaklama

Tüm kişisel veya kurumsal rezervasyonlarınızı Inspakt ile sorunsuz ve hızlı bir biçimde yönetin.

Oteller

Kağıt işlerini azaltın ve arşivlerinizi dijitalleştirin, böylece tekrarlayan operasyonlarınızı kolaylaştırın. Müşterilerden gerekli belgeleri dijital olarak toplayın ve denetim raporları oluşturun.

Belgelerinizi ve arşivinizi uzaktan düzenleyin

Fotoğraflardan ve işaretlemelerden faydalanın

Uygulama olmadan tarayıcıda doldurun

AirBnB Ev Sahipleri

Giriş ve çıkış işlemlerinin kaydını tutun. Çift yönlü belgeler oluşturun ve denetleyin. Ardından işlem sürecinden kaynaklanan hasarları karşılaştırabilir ve görebilirsiniz.

Süreci uzaktan tamamlayın

Fotoğraflardan ve işaretlerden faydalanın

Uygulama gerekmeden tarayıcıda doldurun

AirBnB Misafirleri

Haklarınızı güvence altına alın ve belirsizliği ortadan kaldırın. İyi belgelenmiş giriş ve çıkış raporlarını takip edin ve oluşturun. Ev sahibi ile herhangi bir anlaşmazlık durumunda, her ikisi tarafın da güvenebileceği belgeniz olacaktır.

Süreci uzaktan tamamlayın

Fotoğraflardan ve işaretlerden faydalanın

Uygulama gerekmeden tarayıcıda doldurun

Öne Çıkan Şablonlar

Airbnb aracılığıyla evini kiralayan bir birey veya hostel, otel, pansiyon veya başka herhangi bir konaklama hizmeti sunan bir işletme sahibiyseniz, Inspakt ihtiyaçlarınıza uygun pratik ve güvenli dijitalleştirme çözümleri sunar.

Tüm şablonları gör

Takımlar ve Bireyler için

Tekrarlanan belge şablonlarınızı takımınızla paylaşın ve iş birliği yapın. Bunun yanı sıra, kiralama dönemleri için bireysel belgeler de oluşturabilirsiniz.

Takımlar için organizasyon yapısı

Bireysel çalışma alanı

Inspakt App ile kolay kullanım

Konaklama

Öne Çıkan Özellikler

Çift Yönlü Belgeler

Giriş ve çıkış için iki ayrı denetim raporu oluşturun. Inspakt, iki ayrı durum için belgeleri önce ve sonra olarak sunarak varlıkların giriş ve çıkış durumlarını karşılıştırmanıza yardımcı olur.

İşaretleyerek Denetim

Varlıklarınızda herhangi bir değişiklik olup olmadığını görmek için önceki ve sonraki veri kümelerini karşılaştırın. Hasarları görsellerde işaretleyin. Gelecekte anlaşmazlıklara neden olabilecek belirsizlikleri ortadan kaldırın.

Değerlendirme

Müşterilerden deneyim için değerlendirme puanları toplayın. Müşteri memnuniyetinizi artırın ve işletmenizi daha güvenilir hale getirin. Ayrıca, oda denetim raporları için de değerlendirme puanlarını kullanmak mümkündür.

Ek Belgeler

Kimlik veya pasaport fotokopisi gibi diğer belgeleri isteyin ve toplayın. Tüm gerekli belgeleri tek bir PDF dosyasında birleştirin. Check-in ve check-out raporlarını da dosyanıza ekleyebilirsiniz.

14 Gün Ücretsiz Deneyin!

Kredi kartı bilgileri istenmez.