Sektörler

Sektörünüze uygun en iyi çözümleri keşfedin.

Otomotiv

Otomotiv sektöründe belgelendirme için gereken süreyi ve adım sayısını kısaltabilirsiniz. Belgeleriniz fotoğraf denetimlerini, dijital imzaları ve daha fazlasını içerebilir. İşlemleri dijitalleştirmek yaptığınız işi daha da güvenilir kılmak için önemli bir adımdır.

Daha Fazla

Sigorta

Operasyonları ve ekipleri takip edin. Şablonlar oluşturun, verileri uzaktan gönderin ve toplayın. Dijital olarak arşivleyin. Prosedürleri dijitalleştirmek dolandırıcılıkları ortadan kaldırır ve güven ilişkilerini güçlendirir.

Daha Fazla

Lojistik

Teslimat hizmetlerine fotoğraf denetimleri ekleyin. Ekip olarak çalışın ve işbirliği yapın. İşlemleri adım adım takip edebileceğiniz şekilde kayıtları dijitalleştirin. Belgelerin kalitesini arttırmak işinizi daha güvenilir hale getirerek sigorta maliyetlerini azaltır.

Daha Fazla

Konaklama

Kiralamaya başlama ve sonlandırma adımlarını da içeren bütünleşik belgeler oluşturun. Ayrıca, diğer gerekli ekleri ekleyin ve birçok kopya yerine bir kopya saklayın. Sorun yaşanması durumunda hasarları karşılaştırın ve tespit edin.

Daha Fazla

Gayrimenkul

Kiralama sözleşmelerini ve denetimleri dijitalleştirin. Belgelerinize fotoğraf denetimlerini dahil edin. Ayrıca, dijital biyometrik imza ve uzaktan doldurma ile sözleşmenizi daha kısa sürede hazır hale getirin.

Daha Fazla

14 Gün Ücretsiz Deneyin!

Kredi kartı bilgileri istenmez.