Lojistik

Lojistik alanda teslimat belgelerini hem denetim, hem de hasar kaydı ya da durum kaydı olarak kullanabilirsiniz. Herhangi bir olay olduğunda durumu tespit edin ve hasarı önleyin. Varlıkların durumunu takip etmek ve taşıma sırasında oluşan herhangi bir sorunu veya hasarı belirlemek için bir akış oluşturun.

Teslimat Hizmetleri

Ürünlerin transfer sürecinde ilerleyişini takip edin. Taşınan varlıkların kaydını tutmak, teslimat ve alım sırasında masraflar için harcanan maliyetleri azaltır.

Uzaktan tamamlayın

Fotoğraflardan ve işaretlerden faydalanın

Uygulama olmadan tarayıcıda doldurun

Tüm Teslimatlar İçin

Hangi kullanım durumunun size en uygun olduğunu keşfedin. Transfer işleminin kaydını tutmak için bir belge oluşturun. Inspakt'ı hem son kullanıcılar için teslimatlar hem de şirketler için büyük transferler için kullanabilirsiniz. Teslimat ve Kabul raporları, ürünün taşınması için nasıl teslim edildiğini veya alındığını gösterir.

Tüm Şablonları Görüntüle
LOJİSTİK

Öne Çıkan Özellikler

Çift Yönlü Belgeler

Teslimatları kabul ederken, gayrimenkulün başlangıç ve bitiş fotoğraflarının kaydedildiği ve tek bir nihai PDF belgesinde tamamlandığı bir akış oluşturarak başlangıç ve bitiş durumlarını karşılaştırabilirsiniz.

Ek Belgeler

Ana belgeyle birlikte gerekli belgeleri birleştirin. Bu özellik sayesinde dijital bir arşiv oluşturabilir ve önemli belgelerin kaybolmasını önleyebilirsiniz.

Dijital Biyometrik İmza

Lojistik belgelerinin takibi zaman alıcı olabilir. Sürecin dijitalleştirilmesi zaman kazandırır ve daha düzenli bir yönetim sağlar. Dijital Biyometrik İmza ile lojistik belgelerinizi tek seferde tamamlayabilirsiniz.

Denetleme

Sigorta maliyetlerini azaltın. Hasarlı yerleri birden fazla fotoğraf ile belirleyin ve fotoğraflar üzerinde işaretlemeler yapın. Detaylı bilgileri ekleyin ve arşivleyin. Sorun çıkması durumunda hem bireylerin hem de şirketlerin haklarını koruyun.

Organizasyon Yapısı

Taşıma sürecinin her adımını takip edin. İnsanları farklı ekiplere ayırın ve belgelere ve şablonlara erişimlerini yönetin. Inspakt uygulamasını kullanarak takım üyeleri belgeleri hızlı bir şekilde doldurabilirler.

Bir ekip olarak çalışın

Inspakt uygulamasıyla formlarınızı doldurun

Görevleri düzenli bir şekilde koordine edin

14 Gün Ücretsiz Deneyin!

Kredi kartı bilgileri istenmez.