Kullanım durumları

Giriş ve Çıkış Raporları

Bireysel olarak oda kiralayanlar veya Airbnb ve hostel veya otel hizmetleri aracılığıyla hizmetlerini sunanlar, işlemleri için en iyi çözümleri Inspakt'ta bulabilirler. Tümü dijital olarak yönetilir ve süreçteki çatışmaları ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır.

Konaklama için Çözümler

Kiralama sözleşmelerinden hasar raporlarına kadar, Inspakt'ta çeşitli şablonlar bulabilirsiniz. Airbnb aracılığıyla odalarınızı kiralayan bir birey veya hostel veya otel sahibi olsanız da, işletmeniz için Inspakt'ın dijitalleştirme çözümlerini uygulayabilirsiniz.

Tüm şablonları görüntüle

Oda Kontrol Formu

Ev Kiralama Sözleşmesi

Airbnb Kiralama Sözleşmesi

Otel Oda Kontrol Formu

GİRİş ve çıkış raporları

Öne Çıkan Özellikler

Çift Yönlü Belgeler

Giriş ve çıkış için iki ayrı denetim belgesi oluşturun. Inspakt, iki aşamanın belgelerini önce ve sonra olarak sunar. Çift yönlü belge sayesinde iki aşamasını karşılaştırabilirsiniz.

Puanlama

Kiralama süresi bittikten sonra veya çıkış adımında, ziyaretçinizden bir puan alarak memnuniyeti belirleyin. Güvenilir bir işletme olma yolunda hizmetinizi geliştirin.

Mark-up ile Denetleyin

Gelecekte çatışmalara neden olabilecek belirsizlikleri ortadan kaldırın. Kapsamlı ve detaylı bir denetim oluşturun. İstediğiniz kadar fotoğraf çekin ve önceden bir rapor hazırlayın.

Ek Belgeler

Kimlik veya pasaport kopyaları gibi diğer belgeleri isteyin ve toplayın. Daha sonra, tüm gerekli belgeleri tek bir PDF içinde giriş ve çıkış raporlarıyla birleştirin.

14 Gün Ücretsiz Deneyin!

Kredi kartı bilgileri istenmez.