Kullanım durumları

Sözleşme Yönetimi

Tüm sözleşmelerinizi takip etmek zor olabilir. Inspakt ile, kolayca sözleşme şablonları oluşturabilir, müşterilere gönderebilir ve imzaları dizüstü bilgisayarınızda ya da telefonunuzdan takip edebilirsiniz. Ayrıca son kopya sizin için arşivinizde saklanır, Herhangi bir belge kaybetme endişesi olmadan süreci yürütün.

Form Doldurma Talebi

Sözleşmelerinizi baştan sona yönetin. Kendinize sözleşme oluşturma, imzalama ve uygulama konusunda yardımcı olun. İstenen bilgi veya imza durumunu takip edin. Başarı için plan yapmanın kolay yolunu sizlere sunuyoruz.

Tüm şablonları görün
Sözleşme YönetİMİ

Öne Çıkan Özellikler

No-code Şablon Oluşturucu

Sözleşme içeriğinize dayalı sürükle ve bırak editörü ile şablonlar oluşturun. PDF Tasarımcısı ile veri alanlarını ve belgeleri markanıza göre özelleştirin.

Dijital Biyometrik İmza

Sözleşme için birden çok imzacıdan imza alın ve toplayın. Her iki taraf da dijital olarak imzalanmış PDF belgelerinin kopyalarını alacaktır. Belgelerin tümü Inspakt'ta güvenli şekilde saklanır.

Uzaktan Belgeler

Sözleşme ortaklarınızdan belgelerin doldurulmasını isteyin. Anlaşmaları tamamlamak için aynı anda aynı yerde olmanız gerekmez.

Ek Belgeler

Kimlik belgesi, arka plan kontrolü, gelir raporu gibi gerekli belgeleri toplayın ve belgeleri sözleşmelere ekleyerek tüm belgeleri tek bir birleştirilmiş belge olarak saklayın.

İşletmenizi bugün dijitalleştirin!

Kredi kartı bilgileri istenmez.